21.9.14

Informacja

normal bold italic underline strike link
Sprawdzam, jak będą się prezentowały cytaty w moim nowiusieńkim szablonie. Mam nadzieję, że nagła zmiana wystroju was nie przerazi i wciąż będziecie na tego bloga zaglądać. Wesołych Głodowych Igrzysk! I niech los zawsze wam sprzyja! Sprawdzam, jak będą się prezentowały cytaty w moim nowiusieńkim szablonie. Mam nadzieję, że nagła zmiana wystroju was nie przerazi i wciąż będziecie na tego bloga zaglądać. Wesołych Głodowych Igrzysk! I niech los zawsze wam sprzyja!
Dzień dobry! Dawno mnie tu nie było, ale postanowiłam w końcu się odezwać. Chcę dokończyć tę historię, ale odkryłam, że parę rzeczy w tym tekście było naprawdę nieprzemyślanych. Zacznę od samego początku, odświeżę bloga, popoprawiam zakładki i zmienię szablon. Przywiązałam się do Morvoren i chcę napisać jej historię najlepiej, jak tylko potrafię. Mam nadzieje, że mi wybaczycie, że tak długo się nie odzywałam, ale musiałam wszystko to porządnie przemyśleć.
Pozdrawiam i do zobaczenia!

7 komentarzy:

 1. Jak ja się cieszę, żę zamierzasz dalej pisać :D zaczęłam czytać już jak przerwałaś i miałam wielki niedosyt, teraz będę czekać z niecierpliwością na nowe wydanie opowieści :P
  Weny życzę i do zobaczenia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak mi miło to słyszeć! Nowe wydanie będzie bardziej dopracowane, więc cierpliwości! :)

   Usuń
 2. Cieszę się na reaktywację! Na pewno wpadnę! Weny!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że ty się cieszysz! I dziękuję, wena na pewno się przyda. :)

   Usuń
 3. Git! Super, że nadal z nami jesteś, bo już się martwiłam! <333

  OdpowiedzUsuń
 4. Rozpoczęcie jakiejkolwiek działalności nie należy do najprostszych.
  To powszechnie znany wszystkim fakt. Dzisiaj otwieram Betownię i mam nadzieję, że wszystkim to miejsce będzie się kojarzyło z przyjemną atmosferą i dobrze wykonywaną pracą jeszcze przez długi czas.
  Czym jest Betownia?
  W Betowni pracują Bety.
  Kim są Bety?
  Bata (skrót od beta reader) jest osobą, która czyta prace pisemne, zazwyczaj opowiadania, ,,w celu poprawy gramatyki, ortografii, charakteryzacji i ogólnego stylu przed udostępnieniem dla ogółu społeczeństwa" (Wikipedia).

  Chciałabym Cię zaprosić do przyjrzenia się mojej Betowni i zachęcić do podjęcia współpracy (jednorazowej, bądź stałej). Będzie mi bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie komentarz na stronie: http://betujemy-dla-ciebie.blogspot.com
  Dziękuję i pozdrawiam,
  Luna

  OdpowiedzUsuń